تیم ما

با تیم ما بیشتر اشنا شوید..

تیم برنامه نویسی

گروه شوکات ارائه دهنده خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب ، توسعه برنامه های کاربردی تحت وب ، ویندوز ، موبایل و ارتباطات آنلاین ، شبکه ، سیستم های نظارت تصویری و مدیریت محتوی و تبلیغات می باشد. گروه شوکات از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا سعی بر آن داشت که با نوآوری و ایده های بروز و متفاوت در حوزه فناوری اطلاعات ، بتواند مشتریان راضی و موفق خود را بیشتر نموده و به ارایه خدمات مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات اینترنتی و طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، وب اپلیکیشن ، ویندوز اپلیکیشن ، موبایل اپلیکیشن ، طراحی مالتی مدیا ، گرافیک و تبلیغات دیجیتال ،شبکه و سیستم های امنیتی بپردازد.

هدف از تشکیل این تیم به اشتراک گذاری تجربیات برای خلق خدماتی متفاوت بوده است

اهداف

رقابت قیمت و کیفیت

از آنجایی که مدیریت هزینه و رقابت همیشه در صدر اهداف مدیران تیم ما بوده و با توجه به اکو سیستم موجود در جامعه،چالش تولید محصول با کیفیت و با مزیت رقابت قیمت همیشه ئر اولویت ها و بلکه از اهداف بلند مدت و کوتاه مدت تیم ما میباشد.

تجربه متفاوت در حوزه های مختلف فنی وجه تمایز تیم ماست

شوکات

چرا ما؟

تیم برنامه نویسی ما متشکل از جوانانی است که در پلتفرم های مختلف سابقه برنامه نویسی در پروژه های بزرگ و نسبتا بزرگ را دارند و از این رو توانسته اند تجربیات خوبی کسب کنند
طراحی اولیه و پیاده سازی شبکه سرور روم و دیتا سنتر برخی از کارخانه ها پتروشیمی ها یعنی کسب تجربه حداقل برای شروع فعالیت در حوزه شبکه. اگرچه در همه حوزه ها ما همواره خود را کاراموز و محصل میدانیاما شروع فعالیت در بعضی از رشته ها ملزم به داشتن تجربیاتی از این دست میباشد.
تجربیات متفاوت ما در راه اندازی و پیاده سازی چند استارت اپ محلی و بومی ، به ما این امکان را میدهد که خطرات و مزایا و رقابت را در این حوزه برای مشتریانمان گوشزد کنیم و تجربیات خود را در اختیار انان قرار دهیم

مهارت های ما

شبکه ٪ 90
90% Complete (success)
برنامه نویسی ٪ 90
90% Complete (warning)
دیجیتال مارکتینگ ٪ 90
90% Complete (success)
طراحی سایت و seo ٪ 90
90% Complete (warning)
مدیریت ٪ 90
100% Complete (danger)
© تهیه و تنظیم : گروه فناوری اطلاعات شوکات